Lite trixigt å få in forumet i den existerande designen. Men det gick med vasselin och skohorn.
Högermenyerna som tar en till övriga hemsidan, döljs när man läser en tråd. Det var bildvisarna som ville ha full bredd på sina bilder i forumet.
Synpunkter mottages tacksamt. Även konstruktiv kritik!
Bra jobbat, nu till lite konstruktiv kritik. Du har valt att ha mycket vitt som bakgrund på alla sidor förutom själva forumet, skulle själv ha letat efter ett tema som är ljusare för att det ska smälta samman mer.
Jag tycker bildkategorierna kan vara underkategorier i debattkategorierna, tex. Spårtrafik -> Spårtrafik (bilder), Allmänt om lokaltrafik -> Allmänt om lokaltrafik (bilder) och Bussar -> Bussar (bilder). Detta tar inte lika mycket plats. Annars ser forumet riktigt bra ut nu, bra jobbat.
Kjell skrev:Bra jobbat, nu till lite konstruktiv kritik. Du har valt att ha mycket vitt som bakgrund på alla sidor förutom själva forumet, skulle själv ha letat efter ett tema som är ljusare för att det ska smälta samman mer.
Jag har inte ens letat Men det vore en idé. Något tema som du har i åtanke?